На Росії кажуть, що їхні гауляйтери у Криму прибрехали про електрику з Кубані

Міністерство енергетики Росії спростувало інформацію про подачу перших 22 МВт електроенергії по енергомосту з Кубані до Криму

Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті Міненерго Росії, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

"27 листопада близько 11-20 у ряді ЗМІ з'явилася інформація про поставки 22 МВт по енергомосту з Кубані до Криму. Про це повідомив перший віце-прем'єр Республіки Крим Михайло Шеремет на засіданні міжвідомчої комісії з контролю за громадською безпекою. Міненерго Росії звертає увагу на те, що дана інформація не відповідає дійсності", - повідомляє прес-служба Міненерго.

"Напруга на Керч дійсно була подана сьогодні, але за рахунок введення з ремонту блоку 50 МВт на Сімферопольській ТЕЦ керченські споживачі були отримали електроенергію з існуючих розподільних мереж на Кримському півострові", - додали в Міненерго.

Нагадаємо, як заявив представник окупаційної влади Криму Михайло Шеремет, перші 22 МВт енергії сьогодні вночі пішли з по енергомосту "Кубань-Керч" до анексованого Росією Криму. 

Читайте також: Енергоблокада Криму: День сьомий (ХРОНІКА)

  google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...