Гроші

МОЗ просить місцеву владу підкинути гроші на лікування поранених бійців АТО

МОЗ звернулося до голів облдержадміністрацій з проханням збільшити фінансування військових госпіталів, які знаходяться на утриманні місцевої влади, і де проходять реабілітацію військовослужбовці із зони АТО

07 листопада 2014, 23:23

МОЗ просить місцеву владу підкинути гроші на лікування поранених бійців АТО

фото: AP/FOTOLINK

Про це повідомив т.в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець під час візиту до Одеси, передає ДеПо.

 Він зазначив, що надання належної психологічної реабілітації учасникам АТО в зазначених закладах - одна з головних складових реабілітації

 Міністерство вважає за доцільне виділення окремих ліжок для реабілітації хворих з наслідками психотравм. Для цього відповідно в госпіталях, які підпорядковані МОЗ України, але знаходяться на утриманні місцевих бюджетів, пропонується забезпечити госпіталі відповідним штатним розкладом, спеціалістами, належним обладнанням для медичної, фізичної та психологічної реабілітації хворих, а також передбачити збільшення видатків на медикаменти та харчування.

 У МОЗ повідомили, що станом на 1 липня середній показник видатків на медикаменти на один ліжко-день в госпіталях України становить 32 грн., на харчування - 31 грн, що не відповідає потребі.

 У МОЗ зазначили, що вартість медикаментів на один ліжко-день в Києві (міський шпиталь) становить 13 грн, Рівненської області - 16 грн, Чернівецькій -19 грн, витрати на харчування в Рівненській області - 21 грн, Чернівецькій - 22 грн., м.Київ - 22 грн.

 «З метою покращення забезпечення лікуванням хворих в госпіталях зараз МОЗ розробляє проект постанови Кабінету Міністрів України, якою передбачено збільшення видатків на медикаменти в 65.00 грн, на харчування - до 55.00 грн на один ліжко-день.

Loading...
Loading...