Ложкін у ЄС заманює в Україну інвесторів книжкою (ФОТО)

На Франкфуртському книжковому ярмарку 21 жовтня колишній голова Адміністрації Перзидента Бориса Ложкін презентував свою книжку "Четверта республіка", написану у співавторстві з Володимиром Федориним
Ложкін у ЄС заманює в Україну інвесторів книжкою (ФОТО)
Ложкін у ЄС заманює в Україну інвесторів книжкою (ФОТО)

Про політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Разом з Володимиром Федориним розповіли аудиторії Frankfurter Buchmesse про ідеї книги "Четверта республіка". Говорили про сьогодення і майбутнє України, її значення для сучасної Європи, економічний та інвестиційний потенціал. Переконаний, що незалежна, сильна Україна стане не Ахіллесовою п'ятою Європи, а її оборонним заслоном. Успіх нашої країни - і політичний, і економічний - дозволить пом'якшити кризу європейської ідентичності", - заявив він.

Ложкін у ЄС заманює в Україну інвесторів книжкою (ФОТО) - фото 1

За словами Ложкіна, чим успішніше розвиватиметься Україна, тим багатше і цікавіше буде цей ринок для європейських компаній.

"Успішне майбутнє України можна побудувати лише на фундаменті сильної економіки. Інтенсивне економічне зростання неможливе без значного притоку зовнішніх інвестицій. Тому важливе завдання для нас – побудова в країні екосистеми з таким бізнес-кліматом, у якому інвестору було би зручно, комфортно, безпечно, який дозволяє спокійно прораховувати стратегію ведення справ в Україні на десятиліття вперед", - підкреслив він.

У презентації книги "Четверта Республіка" також взяв участь екс-посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн.

Нагадаємо, що Ложкін похвалився своєю книжкою на Форумі видавців у Львові 17 вересня, яка вже стала бестселлером. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші