Колектив вугільної компанії «Краснолиманська» заявляє про рейдерське захоплення підприємства

Жорстоко побили заступника директора підприємства, а також журналістів, що знаходилися на підприємстві. Трудовий колектив державної вугільної компанії «Краснолиманська» звернувся до керівництва країни та енергетичної галузі, до правоохоронних органів із закликом втрутитися в ситуацію, що склалася на підприємстві

Колектив вугільної компанії «Краснолиман…

Про це повідомляє «Главком».

Як повідомляють працівники компанії, 5 вересня 2014 року групою озброєних молодчиків на чолі зі звільненим ще 4 роки тому екс-директором Костянтином Кисельовим здійснене рейдерське захоплення державної вугільної компанії «Краснолиманська».

Свідки збройного захоплення стверджують, що вранці 5 вересня відразу до кількох в'їздів на територію підприємства прибули автомобілі і мікроавтобуси з озброєними людьми спортивної зовнішності в масках.

Більше сотні бойовиків під дулами автоматів заблокували охорону вугільної компанії та увірвалися в адміністративну будівлю.

Там вони жорстоко побили заступника директора підприємства Коваленко, а також журналістів, що знаходилися на підприємстві, і які намагалися зафіксувати захоплення. Всю апаратуру журналістам нападники зламали. Після цього в приймальні були взяті в заручники генеральний директор Вугільної компанії А. Козлов, заступник директора з виробництва В. Коваленко, головний інженер В. Лосєв і заступник директора по ОП Ю. Корнєєв.

Щоб уберегти решту працівників від розправи, було віддано команду всім службам і відділам покинути робочі місця і вийти за територію підприємства.

У відповідь на законні вимоги чинного керівництва покинути територію державного підприємства, Кисельов послався на постанову Дніпропетровського суду, рішенням якого він, нібито, нещодавно відновлений на посаді генерального директора.

При цьому Міненерговугілля ніхто не повідомляв про судове засідання, а сам Костянтин Кисельов, який очолював «Краснолиманську» в період з вересня 2009 року по липень 2010 року, був звільнений Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, в управлінні якого перебуває вугільна компанія, за 4-місячний прогул.

З моменту звільнення пройшло вже 4 роки. Документів про оскарження рішення Міненерговугілля новоявлений директор не надав.

Вугільна компанія «Краснолиманська» - єдине підприємство з державного сектора вуглепрому, яке не отримує дотацій на покриття собівартості готової продукції і на оплату електроенергії.

Собівартість Краснолиманського вугілля - найнижча в цілому по галузі - 300 грн/тонну. Споживачами вугілля підприємства є державні ТЕЦ, а також коксохімічні заводи України.

До складу Вугільної компанії входять шахта «Краснолиманська» і ЦЗФ «Краснолиманська», які розташовані на одному промисловому майданчику.

З початку року колектив підприємства зусиллями 4500 чоловік видав на-гора 1 млн. 600 тис. тонн вугілля.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme