Каркасно-блокові новобудови

Власна квартира - це завжди привід для радості її господарів, особливо якщо це довгоочікуване житло, розташоване в кварталі з розвиненою інфраструктурою - поблизу є розважальні комплекси, дитячі сади, парки, школи та безліч магазинів

Каркасно-блокові новобудови…

На жаль, новобудови не завжди можуть похвалитися подібними благами, так що перед укладанням угоди про покупку житлоплощі, слід заздалегідь поцікавитися про її місцезнаходження. Також необхідно звернути увагу на матеріали і технології, що застосовуються при зведенні нового будинку.

Одними з найбільш затребуваних і популярних будівель в даний час є каркасно-блокові новобудови, т. К. Вони мають ряд переваг перед іншими будовами. Цим і пояснюється найбільш вигідна інвестиція, продаж квартир в новобудовах Києва в 2014 році

Особливості будови: Каркасно-блокові будинки будуються послідовно.

Фундамент

Спочатку, як і при будівництві будь-якого багатоповерхового будинку, закладається масивний «важкий» фундамент. Він розташовується нижче рівня промерзання землі, і може бути комбінованим (для будинків, розташованих у сейсмічно-активній зоні), залізобетонний - монолітний, збірний або іншим, обраним компанією-забудовником. При виборі новобудови, в якій буде купуватися квартира, слід поцікавитися - в який час року і який саме вид фундаменту був закладений. Це дуже важливий момент, т. К. При порушенні технологій будівництва (будівництво при надто низьких температурах і т. Д.) І неправильному виборі типу фундаменту, будинок може осідати, давати перекіс та інше.

Каркас

Після повного висихання фундаменту майбутньої новобудови, будівельники починають зводити каркас будівлі. Він повинен бути розрахований на певний матеріал (блоки), який згодом буде покладений в несучу конструкцію, а також на кількість поверхів майбутнього будинку (його передбачувана вага).

Блоки

Потім в готовий каркас новобудови вбудовуються спеціальні будівельні блоки з різних матеріалів. Вони можуть бути газосилікатними, пінобетонними, керамзитобетонними, піносилікатними та іншими, але суть одна - вони служать дешевими замінниками цегли. Хоча такі блоки не можуть називатися натуральними і природними, вони не несуть ніякої загрози для життя і здоров'я громадян, що живуть в будинках з подібних будматеріалів.

Основними перевагами каркасно-блокової новобудови ЖК «Перлина Троєщини» є нестандартна цікаве планування квартир, високі стелі, досить непогана звукова і теплова ізоляція, а також «дихаючі» стіни.

Джерело: //perlina-kiev.com.ua

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme