Як продати нерухомість, якщо господар живе за кордоном?

Зараз ми часто почали стикатися із ситуаціями, коли господар, проживаючи за кордоном, бажає продати квартиру. Друга ж ситуація, коли люди, які живуть у Києві, мають бажання купити житлову нерухомість за кордоном

Як продати нерухомість, якщо господар жи…

Хоча всього сім чи десять років тому такі питання були недоречними, зараз це звичайна ситуація. Якщо у когось з'явилося таке бажання, то в цій статті ви можете переглянути короткі поради від фахівців ЖК «Мегасіті».

Наприклад, ви перебуваєте за кордоном і бажаєте продати або купити квартиру в Києві. Також тут є поради у випадку, якщо ви купуєте нерухомість, власник якої проживає за кордоном. Може бути так, що у власника немає можливості приїхати до Києва для того, щоб оформити угоду, інакше нема про що говорити. Значить, перший етап (добровільний). Потрібно зробити папери на квартиру. Це добровільно, бо все, можливо, раніше зроблено, і документи можна використовувати для справи. Якщо нічого ще не готове, потрібно знайти людину, яка зробить всі необхідні папери.

Іноді в такій ситуації у Києві може бути знайомий, який міг би допомогти в оформленні. Якщо ж знайомого немає, то необхідно співпрацювати з хорошим агентством з продажу нерухомості. Нотаріус, у свою чергу, зробить таке: видасть довіреність, потім довіреність необхідно перекласти, щоб можна було її прочитати і завірити в нотаріуса, що переклад є правильним. Також вам необхідно зробити дві довіреності - на якогось родича і на агентство нерухомості. Продаж квартири лягає на плечі агентства.

Агентство займається оформленням, а вже підписувати документи при продажу повинен родич, на якого ви підписали другу довіреність. Далі йде підписання паперів, отримання грошей і передача ключів від квартири. У деяких країнах обов'язки нотаріуса виконує адвокат.

Зараз стало дуже популярно купувати собі будиночок за кордоном, враховуючи те, що квартири в Києві коштують приблизно стільки ж, скільки будиночок, приміром, на березі моря де-небудь у Туреччині. Перед тим як купувати, вам необхідно дуже ретельно все переглянути й уточнити, щоб не сталося якоїсь помилки, необхідно проконсультуватися з професіоналом. Також потрібно буде дати оголошення про продаж квартири.

Не забувайте, що ваші витрати підуть не тільки на те, щоб купити будинок, але й на оформлення паперів, юристу та агентству. Так що, якщо все скласти, отримаємо приблизно п'ятнадцять відсотків від вартості вашої покупки.

За матеріалами //megacity.ua.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme