Гендиректор Amazon очолив список найбагатших людей світу

Генеральний директор Amazon Джеф Безос став найуспішнішим мільярдером за версією Forbes

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Джеф Безос став четвертим у списку найбагатших людей світу зі статком у ,4 мільярди. У березні цього року він займав лише 15-ту сходинку серед найбагатших людей планети.

Другий рядок списку найуспішніших бізнесменів 2015 року зайняв співзасновник і голова Facebook Марк Цукерберг. Його статок збільшився на мільярдів. На третій позиції — рядку Ларрі Пейдж, голова Alphabet, новоствореної материнської компанії Google. Пейдж заробив ,2 мільярда, а його статок оцінюється в ,6 мільярда.

На четвертому місці — президент Alphabet Сергій Брін, який отримав ,9 мільярда у році, що минає, а його статок збільшився до ,6 мільярда. Майкл Блумберг, засновник і глава Bloomberg LP, заробив ,5 мільярда. Розмір його статку виріс до ,5 мільярда. Блумберг на п'ятій позиції рейтингу.

Найбільшим невдахою за версією Forbes став мексиканський бізнесмен Карлос Слім. Він знаходився на другій сходинці у списку найбагатших людей в березні 2015 року, а до 8 грудня втратив ,9 мільярда, що дорівнює 22% його статку, який оцінюється тепер в ,2 мільярда.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.