Директор "Агросвіту" вважає акціонера Бічуча шахраєм

За рішенням суду майно "Агросвіта" знаходиться під арештом до завершення позову

Під час проведення аудиту юристи отримали документи, що підтверджують передачу всіх об'єктів агрохолдингу "Агросвіт" в фіктивну оренду компаніям, що належать акціонеру Бічучу, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини" за інформацією від юриста Олександра Крайза.

"Після того, як в судовому порядку в держреєстрі був відновлений незаконно звільнений директор "Агросвіта" Андрій Левін, його представники в супроводі співробітників охоронної фірми спробували зайти на об'єкти холдингу. Зараз ці об'єкти - три елеватора, комбікормовий і круп'яної заводи, склади і офіси зайняті компаніями, які не входять до групи "Агросвіт" і які згідно з даними держреєстру, належать другому акціонерові - Олександру Бічучу і його цивільній дружині Анні Коломенській. Представники цих компаній стверджують, що знаходяться там законно, на умовах оренди. Ми зажадали їх документи, зараз займаємося їх вивченням і аналізом ", - зазначив Крайз.

За його словами, юристи зараз з'ясовують, яким чином була оформлена оренда для цих компаній. Адже за рішенням суду майно "Агросвіти" знаходиться під арештом до завершення позову.

"Якщо кіпрський холдинг, який управляє "Агросвітом", не давав підтвердження на здійснення цієї операції, тоді всі питання до Бічуча і Олені Лупінської, яку він незаконно призначив директором підприємства. Якщо ж згода була отримана, тоді питання до керівництва кіпрського холдингу: чому він стає на бік одного акціонера, якому, як і другому, належить тільки половина акцій?", - підкреслив Крайз.

За його словами, представники асоціації "Агросвіт" уклали договір з охоронною компанією, співробітники якої повинні були взяти під охорону майно і документи компанії. Однак в головний офіс "Агросвіта" охорону не пустили невідомі люди спортивної зовнішності.

"Всередині знаходилися люди, одягнені в цивільний одяг, без розпізнавальних знаків, які б підтверджували їх повноваження в якості охорони. Зараз таких людей називають"тітушки". Щоб не провокувати конфлікт, яким могла б скористатися друга сторона, ми прийняли рішення не заходити в офіс", - заявив співробітник охоронної компанії Сергій Пурхало.

За словами директора "Агросвіта" Андрія Левіна, законність перебування цих людей в офісі компанії повинні встановити правоохоронні органи.

"Ми бачимо, що пан Бічуч намагається приховати свої порушення. У міру того, як відкриваються нові факти, пов'язані з цими порушеннями, його звинувачення в пресі стають все голосніше і витонченішими. Але все це тільки слова. А сухі факти, які виявляються в результаті перевірок, свідчать про те, що Бічуч, який вважає себе жертвою рейдерства, сам виявився шахраєм ", - стверджує Левін.

За його словами, Бічуч залучив до своєї "команди" юристів, в тому числі, викладачів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Один з них - доцент Дмитро Лученко - несподівано отримав повноваження глави ліквідаційної харківського холдингу.

"В арсеналі цих юристів такі нечесні методи, як спроба переоформити корпоративні права на афільовані компанії, створення фіктивної заборгованості, а тепер ось - здача об'єктів холдингу в оренду. Є багато питань до коректності і порядності таких "радників" на чолі з Бічучем", - підкреслив Левін.

Нагадаємо, що конфлікт двох акціонерів харківського агрохолдингу "Агросвіт" Сергія Полумисного і Олександра Бічуча триває вже кілька місяців. Бічуч звинувачує партнера в рейдерському захопленні підприємства, виступає в пресі і проводить акції протесту. У свою чергу, Полумисний стверджує, що саме Бічуч намагається через незаконні схеми привласнити собі компанію, що належить йому тільки наполовину. При цьому Полумисний сподівається на цивілізоване вирішення конфлікту за столом переговорів або ж судове рішення, обов'язкове до виконання обома сторонами.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme