Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло

Керівництво так званого ТОВ «Луганського енергетичного об'єднання» заявляє, що зможе перераховувати платежі за спожиту електроенергію українському державному підприємству «Енергоринок»
Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло
Бойовики «ЛНР» хизуються, що зможуть розрахуватися з Україною за світло

Про це сьогодні на засіданні самопроголошеного уряду «ЛНР» повідомив виконуючий обов'язки генерального директора «ЛЕО» Олександр Ємельяненко, передає depo.ua з посиланням на «Луганський інформаційний центр».

«Ми будемо перераховувати для «Енергоринок» Україна, щоб до нашої Республіки не було ніяких претензій», - пояснив він.

За словами Ємельяненка, для організації своєчасних розрахунків «ЛЕО» вже почало прийом платежів від юридичних осіб та підприємців у відділі збуту, розташованому в Луганську.

«З нового року ми відкриваємо повноцінний центр прийому платежів у приміщенні за адресою: вулиця Радянська 47. Підготовчі роботи з відкриття цього центру зараз наближаються до завершення. Там зможе проводити оплату за спожиту електроенергію й населення - ті, у кого є така можливість, щоб не накопичувати заборгованість», - зазначив він.

Відомо, що українське державне підприємство «Енергоринок», створене в 2000 році, займається купівлею електроенергії у виробників та її оптовим продажем енергопостачальним компаніям. Окрім того, на нього покладена функція розпорядника системи розрахунків і засобів ринку та координатора процедур погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Нагадаємо, що ще на початку грудня у самопроголошеній Луганській народній республіці заявляли, що не залежать від теплоелектростанцій (ТЕС), які знаходяться на підконтрольних силовикам територіях. Втім, відомо, що київська влада не припиняє подачу електроенергії на окуповані території Донбасу.

Loading...
Loading...