Гроші

Втікач Азаров продає будинок на Печерську

Прем'єр-міністр-втікач Микола Азаров вирішив продати будинок на вул. Звіринецькій, 1 у Печерському районі Києва

29 грудня 2014, 10:18

Про це свідчить видана Азаровим довіреність, копію якої опублікувало видання «Наші гроші», передає depo.ua.

Цю довіреність Микола Азаров оформив у московського нотаріуса 23 червня цього року. Згідно з документом, інтереси Азарова з продажу майна повинен представляти Гліб Лєшков, який обіймав керівні посади в компаніях із будівельної групи «Розвиток» Олексія Азарова, сина екс-прем'єр-міністра.

Йдеться про продаж житлового будинку площею 594 м кв. і ділянки 0,1 га на вул. Звіринецькій, 1. Власником цієї нерухомості є особисто Микола Азаров, зокрема, у 2013 році він у своїй декларації задекларував будинок з аналогічною площею.

Щодо ділянки 0,1 га, то Азаров отримав її у приватну власність від Київради 2003 року для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

У довіреності зазначений кадастровий номер ділянки Азарова 8000000000:82:142:0048. На цій ділянці розташований двоповерховий будинок.

На сайтах нерухомості є інформація про трохи більший будинок у цьому районі за $3,50 млн.

Нагадаємо, що Микола Азаров перебуває в міждержавному розшуку. За останніми даними СБУ, Азаров живе в Підмосков'ї. Низка західних країн навесні наклала на нього економічні санкції, які передбачають конфіскацію виявленого майна.

Loading...