Гроші

Аваков вимагає розібратися з тендером на трансформатори Григоришина

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков припускає, що дії "Укренерго" щодо тендеру на закупівлю трансформаторів у компанії "Запоріжтрансформатор" Костянтина Григоришина є злочинними

13 січня 2016, 12:37

Зокрема, Аваков під час засідання Кабміну звернувся до міністра енергетики Володимира Демчишина з закликом відреагувати на повідомлення ЗМІ щодо рішень, які були прийняті наприкінці минулого року щодо "протекціоністських дій" компанії "Запоріжтрансформатор", коли були змінені на 2 млрд грн контракти на користь компанії Григоришина, передає depo.ua.

"Я не знаю, наскільки це правда, і чи є тут перебільшення, але це схоже на злочин", - сказав Аваков.

Нагадаємо, АМКУ прийняв до розгляду скаргу ПАТ "Запоріжтрансформатор" на порушення ДП НЕК "Укренерго" законодавства в ході закупівлі трансформаторів і реакторів і призупинив проведення закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. Розгляд скарги призначено на 19 січня 2016 року.

ЗТР звернувся в АМКУ і НЕК "Укренерго" з вимогою усунути Daewoo International Corporation від аукціону НЕК із закупівлі трансформаторного устаткування.

У своїй скарзі ЗТР зазначав, що в разі відсторонення Daewoo, ЗТР зможе конкурувати "з двома безпосередніми виробниками трансформаторного обладнання, а не з торговою корпорацією".

Як повідомлялося, ПАТ "Запоріжтрансформатор", представництва ABB і Siemens в Україні, Daewoo International Corporation і ТОВ "Квант-Сервіс" (Полтава, представник Hyundai) подали заявки на участь у тендері із закупівлі трансформаторного обладнання НЕК "Укренерго".

До другого етапу тендера були допущені всі претенденти за винятком "Квант-Сервіс".

ЗТР, що входить до групи "Енергетичний стандарт" бізнесмена Костянтина Григоришина, виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...