Гроші

"Укрзалізницю" зобов'язали виплатити 100 млн за позовом АМКУ

Київський апеляційний господарський суд підтвердив рішення Господарського суду м.Києва за позовом АМКУ до "Укрзалізниці" про стягнення на користь держбюджету 100 млн грн у справі про захист економічної конкуренції

08 вересня 2015, 05:46

Про це повідомили у прес-службі КАГС, передає depo.ua.

"АМКУ звернувся до суду у зв'язку з діями "Укрзалізниці", що полягали у зобов'язанні вказувати в перевізних документах перевезення зернових вантажів ТОВ СП "Нібулон" до станції Миколаїв-Вантажний як перевезення зернових вантажів на експорт (тобто з перетином державного кордону України). Це потягло за собою донарахування та стягнення відповідної частки тарифу без належних обґрунтувань, що є порушенням закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку, що призвело до ущемлення інтересів інших суб'єктів господарювання. За вказане правопорушення на відповідача було накладено штраф у розмірі 100 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Рішенням Господарського суду м. Києва у справі №910/16430/14 позов було задоволено. Не погоджуючись з ним, "Укрзалізниця" звернулася до Київського апеляційного госпсуду з апеляційною скаргою.

"Проте, вивчивши представлені докази у справі і вислухавши доводи сторін, колегія суддів КАГС дійшла висновку, що вимоги Антимонопольного комітету України є законними і справедливими. Тим самим, своєю постановою від 2 вересня 2015 р. апеляційний суд зобов'язав адміністрацію залізничного транспорту дотримуватися закону і відповідати за свої незаконні дії, які призвели до ущемлення інтересів інших суб'єктів господарювання", - зазначили у прес-службі суду.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua

Loading...
Loading...