Гроші

«Гоблін» визнав, що без Києва мостового переходу через протоку не буде

Будівництво транспортного переходу через Керченську протоку доведеться узгоджувати з Україною, заявив глава Криму Сергій Аксьонов

23 грудня 2014, 14:21

Він не виключив, що саме через це початок реалізації проекту може затягнутися, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

«Зараз йде узгодження та збір документів. При цьому є юридичні нормативи, які говорять про те, що будівництво моста нам доведеться узгоджувати з Україною, оскільки це зона загального судноплавства в Азовському морі. Є юридичні нормативи, які на сьогодні, на мій погляд, не зовсім можуть бути подолані. Найближчим, принаймні, час», - сказав Аксьонов на прес-конференції в Сімферополі у вівторок.

За його словами, поки остаточного рішення по робочому проекту не прийнято і кошториси з його будівництва на сьогодні є не більш ніж прогнозними показниками.

Аксьонов підкреслив, що зараз обговорюються декілька варіантів будівництва транспортного переходу, в тому числі моста довжиною 19 кілометрів через основну частину протоки.

Нагадаємо, на Керченській переправі постійно простоює автотранспорт.

Реалізувати проект пропонується за один-два роки. Передбачається, що підйомник зможе перевозити 500 чоловік і 45 автомобілів на годину. Час руху - шість-сім хвилин (на переправі 40 хвилин). Вартість проїзду буде 100 рублів з людини і 600 рублів з машини (зараз на поромі вартість за пасажирський квиток 130 рублів і 700-1600 рублів - за автомобіль).

Будівництво мосту через Керченську протоку (він повинен бути введений в експлуатацію в 2018 році) оцінюється Мінтрансом в 228,3 млрд рублів, близько 80 млрд рублів планується залучити за допомогою інвесторів.

Loading...
Loading...