Життя

Французькі журналісти показали, як "ДНР" готує провокації для дискредитації сил АТО

Французький телеканал France 24 записав репортаж з окупованого Донецька про життя бойовиків "ДНР"

16 жовтня 2016, 08:45

Французькі журналісти показали, як "ДНР" готує провокації для дискредитації сил АТО

Під час зйомок супроводжуючий іноземних журналістів представник бойовиків почав домовлятися з терористами, щоб ті імітували обстріл нібито з боку української армії, а сам розмову було записано французами, пише Depo.ua з посиланням на "Гордон".

"Че зробимо, як?" – "Ну так, типу як українська сторона порушує перемир'я". – "Так, так, їх одягну в українську форму. Ніхто не зрозуміє – багато трофеїв", – обговорили терористи.

У відповідь на питання, звідки у них стільки зброї, терористи пояснили, що після кожного зіткнення з українською армією вони захоплюють трофеї, яких вистачає, щоб озброїти "до роти". При цьому в сюжеті зазначається, що бойовики не змогли пояснити, як захоплюють боєприпаси українських військових у війні, яка переважно полягає в артилерійських дуелях.

А терорист на прізвисько Кордон у коментарі журналістам визнав, що у бойовиків з'явилася надія, оскільки вони вже не одні.

"Нас підтримують. Ми організувалися в армію. У нас є техніка: "Урали", машини, якась там легка бронетехніка, зброя нам вже поставляється нормально, не те що підібрали у кого-то, з мисливськими рушницями бігали раніше", – розповів він.

А ще один терорист на умовах анонімності розповів французьким журналістам, що бойовиками командують російські військові.

"Народ – не армія. Армію треба будувати, дисциплінувати, створювати. Саме верховне командування, яке вирішує ці процеси, – воно російське. Його стільки, скільки потрібно, воно обчислюється десятками або сотнями людей. Воно скрізь і ніде. Стандартна практика. Всі знають, всі мовчать", – пояснив він.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...