Життя

Як мобільна гра Pokemon Go стає популярнішою за соцмережі та інші ігри

Мешканці США, Австралії, Нової Зеландії шаленіють від нової гри Pokemon Go

14 липня 2016, 08:22

Як мобільна гра Pokemon Go стає популярнішою за соцмережі та інші ігри

Про це свідчить кількість скачування гри та заробіток розробників додатку Pokemon Go, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

І дорослі, і діти бігають вулицями зі смартфонами в руках. Вони шукають покемонів, які ховаються у реальному світі.

Покемони — улюбленці 1990-х років. Щоправда, не у телевізорі, а в доповненій реальності. Японська компанія нінтендо випустила гру для смартфонів під назвою Покемон Ґоу. Всього за кілька днів вона стала шалено популярною.

Ціль гри проста — треба спіймати якнайбільше покемонів, і завдяки цьому розвивати свого персонажа. Та найцікавіше тут — пошуки істоти. Для цього треба пересуватись по будинку, вулиці, різноманітних установах зі смартфоном в руках, запустивши гру.

На екрані завдяки камері гравець бачить те, що відбувається навколо себе, а додаток тим часом вставляє туди покемонів. Причому, якщо дві людини стоять на одному і тому ж місці, їм покажуть однакового персонажа, але спіймати його зможе тільки хтось один.

Щоправда, ігрові пригоди часто переходять у реальні. До прикладу, американка зі штату Вайомінг, шукаючи покемона, перелізла через огорожу біля річки і побачила у воді труп.

Також дехто навіть потрапив через гру до лікарні, адже люди перестали помічати навколишній світ, тож з необережності зазнали травм. Хитрі покемони можуть ховатися у найнесподіваніших місцях.

Наприклад, на дорогах, у палаті, де тривають пологи або на лінії фронту в Іраку.

Офіційний додаток гри можна завантажити безкоштовно, а от за окремі об’єкти уже доведеться платити реальні гроші. При чому за день гра приносить своїм розробникам понад 1,5 мільйона доларів. За декілька днів розробники заробили понад 7 млрд доларів.

В Україні офіційна версія поки не доступна. Як і у більшості країн світу. Запуск відбувається поступово.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...