У Криму омонівці-їдлоборці влаштували облаву на ринку на санкційні помідори

У середу, 6 квітня, на ринку "Привоз" окупованого Сімферополя пройшов рейд "правоохоронців", в ході якого у торговців конфіскували санкційні продукти

Протягом декількох годин ОМОН блокував рух по прилеглій до торговельних рядів вулиці, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

За словами очевидців, рейд почався близько 10.00 і проводився співробітниками "прокуратури" і "митниці" в супроводі бійців ОМОН.

"Спочатку пройшли омонівці, пройшли по рядах, все зняли на відео, веліли нікому нікуди не йти, і почалася перевірка", - розповів один з базарників.

Повідомляється, що в цілому було вилучено близько двох з половиною тонн помідорів і гранатів. Конфісковане вивезли за територію ринку і звалили в купу.

"Я їхав, купа так і лежала, ніякої охорони і перевіряючі, по-моєму, поїхали теж", - розповів очевидець, який уточнив, що до цього чув суперечки між перевіряючими, хто буде зберігати конфісковане, але так і не прийшли до єдиної думки.

Нагадаємо, продовольче ембарго було введено указом президента Росії від 6 серпня 2014 "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації". Заборона ввезення на Росію "окремих видів" сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства стосується країн, що вводили економічні санкції щодо російських юридичних і фізичних осіб. Санкції проти Росії були введені США та державами Євросоюзу за окупацію Криму та розв'язання війни на Донбасі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя