Суд у справі "Доктора Пі" перенесли через неявку фігуранта і його адвокатів

Андрій Слюсарчук, відомий як "Доктор Пі", сьогодні, 5 липня, не з'явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області

В суді повинні були розглядати апеляцію адвокатів Слюсарчука про скасування вироку про позбавлення волі на вісім років. На засідання суду не прийшли й адвокати обвинуваченого, передає depo.ua з посиланням на Zaxid.net.

"Обвинувачений і адвокати не прийшли на засідання, але написали заяву про відвід судді Оксани Малиновської-Мікіч. Це суддя, власне, на підставі рішення якої 3 червня Андрія Слюсарчука випустили із СІЗО. Ми будемо звертатися до Генпрокуратури з проханням подання у Верховну Раду клопотання про зняття з неї недоторканності і арешт, оскільки рішення про зміну запобіжного заходу можна приймати тільки колегіально, а не одноосібно", - розповів адвокат потерпілих від шахрайської діяльності і медичних експериментів лікаря Андрій Петришин.

Оскільки засідання суду не може відбуватися без участі Слюсарчука, то його закрили і перенесли на 7 липня. Враховуючи те, що обвинувачений не з'явився на засідання, то у прокуратури є всі підстави подавати клопотання про зміну запобіжного заходу та повернення його в СІЗО.

За словами Петришина, інформації про те, де саме знаходиться Слючарчук, поки немає, оскільки закордонного паспорта він не здав, тож може вже бути за кордоном.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...