Життя

Росія припинила розшук Віри Савченко

Адвокат Віри Савченко Ілля Новіков опублікував постанову про скасування її розшуку

05 травня 2016, 21:21

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

Новіков опублікував постанову про скасування розшуку сестри Савченко.

Росія припинила розшук Віри Савченко   - фото 1

У ньому йдеться, що 25 березня 2015 року у зв'язку з тим, що її місцеперебування не було встановлено щодо Віри було винесено постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд і вона була оголошена в розшук, а 28 квітня 2016 року в Грозному дізналися де перебуває сестра Савченко, в зв'язку з чим розшук повинен бути скасований.

Як повідомляв УНІАН, Віру Савченко, сестру незаконно засудженої в Росії українки Надії Савченко, не випускають з території Росії. Віру Савченко звинувачують у неповазі до чеченському суду, де вона побувала як громадський захисник українських політв'язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клыха. Пізніше стало відомо, що Віра змогла перетнути кордон.

Читайте також: Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково

Нагадаємо,, Віру Савченко, сестру незаконно засудженої в Росії українки Надії Савченко, не випускали з Росії. Віру Савченко звинувачують у неповазі до чеченського суду, де вона була присутня як громадський захисник українських політв'язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Пізніше стало відомо, що Віра змогла перетнути кордон.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...