Православний McDonald's: Міхалков годуватиме росіян посікунчиками (ФОТО)

depo.ua пофантазував на тему російського фастфуду, над створенням якого хочуть працювати російські режисери Нікіта Міхалков та Андрій Кончаловський

Православний McDonald's: Міхалков годува…

Кончаловський та Міхалков не перші, хто вирішив створити істинно руський фастфуд (що ж поробиш, від цього американського слова позбутися неможливо). Наприклад, у Пермі існує уральська страва, яка витіснила з міста будь-які інші фастфуди, це - посікунчики. По суті, це смажені у фрітюрі вареники з м'ясом, капустою, картоплею.

Також в Росії існує мережа "Пєльмєшкі да варєнікі", в якій пропонують борошняні вироби у вареному та смаженому вигляді. Запити це все можна бульйоном чи борщем.

Звісно, дуже багато кафе, які спеціалізуються на продажу млинців та пампухів або пишєк.

Повернемося до Міхалкова та Кончаловського, які обіцяють, що мережа "Їмо вдома" буде використовувати вітчизняні продукти, що допоможуть в умовах продуктових санкцій та імпортозаміщення.

ТОП-5 страв для "православних" фастфудерів

Кулебяка, курник, шаньга, розтягай, ватрушка

На зміну гамбургерам з американською яловичиною, хот-догам з німецькими сосисками мають прийти русскіє піроги, яких існує багато видів. Раніше в Інтернеті вже ділилися світлиною вишуканого курника з мойвою. Якщо пофантазувати, то кулебяки та розтягаї можна фарширувати м'ясом голубів, яких в Росії багато, м'ясом оленів, консерви з яких нещодавно завезли до Криму.

Для вегетаріанців підійдуть начинки з ріпи, брюкви та інших корнеплодів, які вирощують у Росії.

Каша - радість наша

Справжня руська страва - каші. Але вівсянка, рис не рахуються, адже походять з інших країн. Тому у фастфуді відомих режисерів можуть подавати гречку, житню крупу, манну крупу, полбу, ячну та перлову крупу. 

До таких каш гарно пасує бородинський хліб, ягоди та гриби.

Щі, солянка та український борщ

Жоден російський фастфуд не може існувати без супів, адже саме ця слов'янська звичка - починати обід із гарячого супу - відрізняє слов'ян від інших народів.

Борщ, за який досі точиться боротьба між українцями та росіянами, поки що по кишені пересічному громадянину. Для тих, у кого не багато грошей можна зробити пісну версію, адже, судячи з усього, з яловичиною власного вирощування у Росії не дуже, а ось звичайний овочевий набір для борщу коштує недорого.

Звісно, подавати борщ краще під сало з часником, але за зізнанням деяких російських кулінарів, російське сало значно програє не тільки українському, але й європейському. 

Щі, солянка, розсольник, уха та окрошка - основа усіх основ російський перших страв. Але ось з лососем для ухи (рибної юшки) є деякі проблеми, адже імпорт цієї риби йшов з Норвегії. Також у солянці звісно не буде хамону, парми та салямі, адже їх більше не завозять до Росії. Вихід один - класти до цих супів консерви, ковбасу "Лікарську" та "Московську".


Млинці на лопаті

Млинці є давньою слов'янською стравою, яка уособлює сонце. Але під плином часу в Росії ця страва модернізувалася. Неважливо, з якою начинкою будуть млинці, головне в цій страві - подача.

Краще за все ласувати млинцями на відкритому просторі, в оточенні своїх співвітчизників, з лопати. Але ми розуміємо, що у фастфуді російських режисерів не буде достатньо місця для такого перформансу, тому пропонуємо робити одноразовий посуд у формі лопати, на яких і будуть подавати млинці з ікрою, рибою, варенням.

Кава "Росіяно", кисіль, квас та березовий сік

Важливим компонентом будь-якого фастфуду є напої. Звісно, газовані напої типу "Буратіно" чи "Байкал" з "Тархуном" не є надбанням руської кухні, тому їх в меню бути не має. Кава та чай також не є напоями, які походять з Росії. Але кава стала настільки популярною, що безліч росіян заходять до фастфуду тільки заради ароматного напою.

Згадаємо практику в окупованому Криму, де заборонили назву "Амерікано" й перейменували цей вид кави на "Росіяно".

Звісно, істинно руськими напоями є кисіль, який можна подавати у великих келихах. Березовий сік буде гарно виглядати у склянках з дерева: берези, сосни чи дубу.

До квасу можна подавати бублики на стрічках кольору колорадського жука чи на триколорі.

Нагадаємо, що днями Кончаловський та Міхалков попросили у Путіна мільярд рублей на російську альтернативу американському фастфуду McDonald's.

Згодом Міхалкову запропонували замість Playboy випускати журнал "Дрочун".

ФОТО: ВКонтакте, espreso.tv, ukrinform.ua

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme