Життя

На Росії збирають гроші на "Оскар" для Ді Капріо

Жителі Якутії вирішили заохотити голлівудського актора Леонардо Ді Капріо, подарувавши йому аналог оскарівської статуетки, відлитий з срібла і золота

04 лютого 2016, 10:58

На Росії збирають гроші на "Оскар" для Ді Капріо

Якути щойно розпочали збір коштів, повідомляє depo.ua із посиланням на РИА Новости.

"Ескіз поки знаходиться в розробці, і суму, яка буде потрібно на її створення, ми поки не підрахували. Попередньо, на це піде до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Уже багато жінок здають срібло на статуетку", - розповіла викладач Арктичного державного інституту культури і мистецтв Тетяна Єгорова.

Вона уточнила, що хоча якутську статуетку називають народним "Оскаром", вона буде являти собою оригінальний твір.

"Наша людина на статуетці - це монголоїди, що тримає ритуальний якутський посудину чороон, він використовується під час святкування літнього сонцестояння. З нього "годують" богів і духів комісіями. Посудина буде виконаний із золота, а сама людина - зі срібла, так як срібло - це наш метал, він більше шанується якутами", - пояснила Єгорова. Вона додала, що для організаторів акції Ді Капріо є символом творчої свободи, людиною.

Нагадаємо, раніше в Мережі активно обговорювали, що Ді Капріо може зіграти російського президента Володимира Путіна. Щоправда, пізніше автори картини почали заперечувати, що роль здобуде саме Ді Капріо. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...