Життя

МЗС: Нова справа проти Клиха - додаткове підтвердження намірів Росії

Міністерство закордонних справ України розцінює порушення ще однієї кримінальної справи проти Станіслава Клиха як додаткове підтвердження прагнення Російської Федерації посилити тиск на ув'язненого

05 квітня 2016, 19:17

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, повідомляє depo.ua.

"Особливе занепокоєння української сторони викликає порушення ще однієї кримінальної справи проти Станіслава Клиха в зв'язку з так званим образою суду. Розглядаємо це як додаткове підтвердження прагнення посилити тиск на Клиха, засудити його до максимально суворого покарання", - наголошується в повідомленні.

МЗС України висловив протест щодо продовження незаконного утримання Миколи Карпюка та Станіслава Клиха і систематичного порушення їх прав.

"В результаті протиправних дій представників правоохоронних органів Російської Федерації і Верховного суду Чеченської Республіки громадяни України фактично позбавлені права на захист. Всі докази непричетності Карпюка і Клиха до інкримінованих їм злочинів безпідставно відхиляються судом. Російська влада продовжує чинити тиск на свідків, сторону захисту і незаконно утримуваних громадян України", - наголошується в повідомленні.

У зв'язку з цим МЗС України вимагає від російської сторони негайно припинити психологічний знущання і правове свавілля проти громадян України - Станіслава Клиха і Миколи Карпюка - і забезпечити неухильне дотримання їх законних прав.

Нагадаємо, у справі, яку розглядає Верховний суд Чечні у Грозному, українців Миколу Карпюка і Станіслава Клиха звинувачують в "участі в банді", вбивстві й замаху на вбивство російських військовослужбовців. 4 квітня адвокат Ілля Новіков повідомив, на  Клиха додатково завели справу про образу посадової особи.

 

 

 

Читайте також: Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

 

Loading...
Loading...