Життя

Кейт Міддлтон поскаржилася на відомий журнал через незаконні фото принца Джорджа

Герцогиня Кембриджська, мати трирічного принца Джорджа, звернулася до Ipso зі скаргою

16 вересня 2016, 08:30

Кейт Міддлтон поскаржилася на відомий журнал через незаконні фото принца Джорджа

Британська Організація по дотриманню стандартів незалежної преси (Ipso) постановила, що опубліковані в травні цього року в мережевих версіях газети Express і журналу OK! фотографії принца Джорджа, який сидить на поліцейському мотоциклі, є вторгненням в приватне життя королівської сім'ї, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Принца Джорджа сфотографували крізь огорожу Кенсингтонського палацу разом з матір'ю і чотирма офіцерами поліції.

У постанові регулятора йдеться, що принц і герцогиня займалися "своїми особистими справами в своєму особистому просторі".

На фотографіях видно усміхнену герцогиню і молодого принца, що тягнеться руками до керма мотоцикла.

Поліцейські, мотоциклісти служби супроводу, спостерігають за принцом, а один з них показує йому кермо управління мотоциклом.

Фотографії, йдеться в рішенні комісії зі скарг Ipso, були зроблені в той момент, коли члени королівської сім'ї "мали всі підстави розраховувати на неможливість вторгнення в їхнє приватне життя".

У рішенні також йдеться, що і новинний сайт, і журнал не вважають, що фотографії відображали момент з особистого життя членів королівської сім'ї.

У своє виправдання вони кажуть, що офіцери поліції були сфотографовані в момент виконання ними своїх обов'язків, і що вони "вважали, що суспільству важливо знати і бачити, як молоді члени королівської сім'ї взаємодіють з державними службовцями, тим більше в ситуації, коли офіцери поліції "відряджені розважати трирічну дитину". 

Ipso погодилася з тим, що члени королівської сім'ї є публічними фігурами, але в той же час регулятор ухвалив, що фотографії, "просто зображують принца Джорджа, який грає на поліцейському мотоциклі", не представляють жодного громадського інтересу.

"Сфотографовані люди перебували на території свого власного будинку, в положенні, яке складно побачити фотографу, вони не виконували ніяких офіційних обов'язків і не знали про те, що їх фотографують", - йдеться в постанові.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...