Життя

До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів

Шоу літаючих шаолінських монахів у рамках Китайської Весни відбудеться на провідних сценах Києва та Львова

15 лютого 2016, 15:39

До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів

Про це повідомляє depo.ua.

Завдяки грандіозному мистецькому проекту "Радісне шоу весни" на початку березня загадковий і неповторний світ китайської культури стане трохи ближче українському глядачеві у Києві та Львові. Виступи артистів Чженчжоуського театру опери та балету, представників Шаоліньської школи бойових мистецтв "Тагоу" з міста Денфен, а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен - присвячені святу Весни, яке щорічно відзначається в Китаї за місячним календарем.

До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів - фото 1

Чжэнчжоуский театр опери і балету – це естетика витонченої китайської класичної хореографії у властивому тільки Піднебесній екзотичному стилі. Чженчжоуський театр є професійним художнім колективом уряду Китаю, який неодноразово був удостоєний танцювальної премії "Лотос".

Ще однією складовою програми стануть віртуозні інструментальні соло на старовинних китайських інструментах Ерху та Чжен, які гіпнотично занурять у колорит загадкового Китаю.

Шоу ж літаючих шаолінських монахів з міста Денфен провінції Хенань, на території якої і розташований знаменитий буддійський храм Шаолінь, стане окрасою всієї програми! Учні найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь Тагоу (Shaolin Tagou) беруть участь і є переможцями міжнародних турнірів з кунг-фу, вони були запрошені для виступу на церемонії закриття Олімпійських ігор в Афінах, на церемонії відкриття Всесвітніх спеціальних Олімпійських ігор, Азіатських ігор і відкриття/закриття Пекінських літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Їх виступ – це яскраве і вражаюче шоу, що демонструє граціозні прийоми знаменитого на весь світ китайського ушу. Вихованці школи "Тагоу" не тільки літатимуть і стрибатимуть, але й супроводжуватимуть демонстрацію бойового мистецтва на сцені Національної Опери України гучними вигуками зі зброєю в руках! Кульмінацією виступу китайських шаолінів стане демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем. Глядачі буквально завмиратимуть від такого видовища.

Грандіозний проект китайського мистецтва в Україні

«РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ»

1 березня

Національна опера України ім. Т. Шевченка

4 березня

Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької

Замовлення квитків: 287-8787 та на саті: parter.ua, 063-237-4472

Квитки: від 90 до 500 грн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...