Чому не варто дивуватися, що зрадофіл Олівер Стоун закохався у Путіна

Відомий режисер, сценарист і продюсер Олівер Стоун використав ситуацію в Україні для свого чергового антиамериканського виступу

Чому не варто дивуватися, що зрадофіл Ол…

Картина "Україна у вогні" знята українцем Ігорем Лопатенком і американцем Беном Байуотером, співавтором якої став оскароносний режисер Олівер Стоун спричинила скандал.

Після перемоги картини на фестивалі в сицилійському місті Таорміна путінські і сепаратистські ЗМІ вибухнули гучними оплесками, українські ЗМІ та соцмережі – праведним обуренням.

Здавалося б, італійський фестиваль ніколи не значився на карті визначних мистецьких заходів. Таких у великих європейських містах проводиться по п’ять щороку.

Але сам факт, що сценарист "Евіти" і "Александра", приєднався до путінської риторики, і подав Майдан як черговий прояв світового зла, вміло зрежисований США, у багатьох українців підірвав уявлення про "дружність" західного світу.

У своїй картині Стоун і Лопатенко подають витримки з інтерв’ю з Путіним і Януковичем, і "бідкаються" через долю України, яку американці руками українських націоналістів нібито завели в глухий кут.

Чому не варто дивуватися, що американський зрадофіл Олівер Стоун дослухався до Путіна - фото 1

Втім, насправді надто дивуватися не треба – зрадофіли, одним з яким безперечно є Олівер Стоун, існують у будь-якій країні. Можна на кожному розі горлати, що американським зрадофілам приплачує Кремль, вказуючи найбільш кричущі теми для нових робіт.

Але логічно припустити і інше: у США, в країні, де більшість громадян лояльно ставиться до влади і обожнюють носитися зі своїми гуманістичними цінностями, бути "опозиціонером" і зрадофілом банально вигідно.

У цій ніші невелика конкуренція, а на більшість зрадофільських робіт безперечно звернуть увагу. Мовляв, ти ба, який сміливець, може мислити незалежно, не як усі.

Сам Стоун, ще у 1994 році отримав свою останню гучну нагороду – спеціальний приз жюрі від Венеціанського фестивалю за картину "Природжені вбивці". Після цього у 1996 Олівер розділив з іншими "Оскар" за найкращий мюзикл за культову "Евіту".

Здається, на цьому етапі Стоун вирішив, що писати сценарії виключно для мюзиклів та трилерів надто нудно, і він подався у велику політику. Раніше відомий завдяки розважальному кіно, режисер обрав найбільш сенсаційну стежку – протистояння американському "злу".

В інтерв’ю Стоун зізнавався, що качка копнула його у поїздках в інші країни під час Іракської війни. Чи натрапив режисер у Марокко чи на Кубі на агента Кремля, який активно вербував нових адептів, достеменно невідомо. Але режисер зробив свій вибір і почав один за одним знімати антиамериканські картини.

Так, у фільмі "Буш" режисер проїжджається по обом Бушам на посаді президента США, активно звинувачуючи їх у початку війни в Іраку. У фільмі "На Південь від кордону" дає слово лідерам Венесуели, Болівії та Парагваю, яких американська влада вважає антидемократичними.

У серіал "Нерозказана історія США" Стоун вклав власні накопичення у $1 млн. Як зазначають у коментарях до картини, від деяких моментів волосся встає дибки. Адже режисер проводить паралелі між діями Штатів і німецьких нацистів, приписуючи американцям звичку коїти жахливі злочини, виправдовуючи їх національними інтересами.

Словом, Стоун сповідував і продовжує сповідувати принцип: "У будь-якій ситуації звинувачуй американську владу". Тож зовсім не дивно, що цього разу він вирішив звернути увагу на штампи російської пропаганди і поспішив звинуватити США ще і в українській революції.

Мовляв, українці, не ображайтеся, нічого особистого, але амплуа зрадофіла не залишає вибору.

Наступний фільм Стоуна присвячений Едварду Сноудену, і глядачам не треба і гадати, який ракурс обере режисер в цій історії.

Втім, таємниць вистачає теж. Адже цікаво, чи додумається режисер звинуватити США у конфлікті в Нагорному Карабасі, голоді у Сомалі чи різні у Руанді. Як відомо, історія приховує купу секретів, а перекручувати їх на власну користь Олівер Стоун вже наблатикався.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme