Життя

Безруков поспішив одружитися, бо кохана чекає на дитину

Бабуся новоспеченої дружини та режисера Ганни Матісон поділилася підозрами щодо вагітності онуки

24 березня 2016, 15:52

Нещодавно стало відомо, що російський актор Сергій Безруков таємно оженився на режисері Ганні Матісон. Як виявилося, рідні новоспеченої дружини Безрукова не знали про такі події в її житті, повідомляє depo.ua.

Бабуся Ганни Октябрина Павлівна прокоментувала новий статус онуки "КП".

"Я дуже рада за Аню і Сергія. Привітала їх по телефону. Я-то 8 березня з ними по телефону розмовляла - звернула увагу, що у них хороший, святковий настрій", - сказала бабуся.

Також жінка пояснила, чому Сергій та Анна відмовилися влаштовувати свято з нагоди весілля і чому приховали одруження від близьких.

"Все тишком-нишком зробили. Весілля не влаштовували і нас, родичів, не запросили. Нічого не кажучи, зареєструвалися. Я тільки через пару днів дізналася про це - дочка сказала, мама Ганни. А дочка дізналася від них самих по телефону - вже як доконаний факт. Просто пішли і в перерві між роботою розписалися. Та й не хотіли вони галасу. Щоб не виставляти свої почуття напоказ. До того ж це не перший шлюб у обох", - пояснила бабуся Октябрина Павлівна.

Поділилася Октябрина Павлівна і своїми підозрами щодо вагітності внучки, адже ніяк інакше вона не може пояснити поспішність в шлюбі.

"Ось я, найголовніше, задумалася: чому вони так поспішали здійснити цю процедуру? Може, вже чекають дитинку? Вона зі своєю мамою про щось шепотілася, але це така делікатна тема", - зазначила вона, додавши, що пара з нетерпінням чекає на поповнення.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

 

Loading...
Loading...