Американський стоматолог назвав найкращі та найгірші напої для зубів

Американський дантист Брайан Кантор розповів, які напої для здорових зубів корисні, а які, навпаки, завдають шкоди

Доктор Брайан Кантор спільно з Марком Ловенбергом і Греггом Литучі є топовими стоматологами-естетистами Нью-Йорка. Трійця дантистів створювала чудові усмішки безлічі знаменитих акторів, музикантів, письменників, моделей та інших публічних осіб, передає depo.uaз посиланням на PureWow.

П'ять найкращих напоїв для здорових зубів виглядають так:

Молоко. Кальцій і вітамін D, що містяться в молоці, забезпечують здоровий стан зубів. Також до складу молока входить білок казеїн, який утворює захисну плівку на емалі зубів для профілактики карієсу.

Горілка з содовою. Якщо ви прийшли в бар, замовте саме такий напій. Він очищає зуби і вбиває бактерії, які провокують неприємний запах з рота.

Зелений або трав'яний чай. Вживання такого чаю забезпечить організму необхідну дозу кофеїну і антиоксидантів, не фарбуючи зуби.

Мінеральна вода. Логічно, що мінеральна вода має високий вміст мінералів, а також фосфату кальцію, який допомагає відновити зубну емаль.

Вода з-під крана. Водопровідна вода добре очищає ротову порожнину від залишків їжі. Фтор, що міститься у такій воді, запобігає руйнуванню зубів і формуванню карієсу.

П'ять найгірших напоїв для здорових зубів виглядають так:

Солодка газована вода. Крім того, що такий напій абсолютно не дієтичний, він ще й роз'їдає зубну емаль і забарвлює зуби, формуючи жовтизну.

Кава або чорний чай. Ці гарячі напої фарбують емаль. Експерт рекомендує пити їх через соломину, або замінювати чорний чай зеленим або трав'яним.

Вино. Любителям вина білосніжних зубів не бачити. Брайан Кантор радить після декількох ковтків вина запивати її водою. На відміну від червоного, біле вино не зіпсує колір зубної емалі. Проте притаманна йому кислотність емаль зруйнує.

Фруктові соки. Соки містять шкідливі для зубів фруктові кислоти. Особливо це стосується цитрусових соків.

Бутильована вода. Нехай це і не найгірший напій для зубів, однак, на відміну від водопровідної води, після процесу очищення в ньому вже нема фтору та інших цінних речовин.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme