#22PushUpChallenge: Як політики піаряться на "горбатих" віджиманнях, і до чого тут бійці

Військові, активісти і політики масово приєднуються до флешмобу #22PushUpChallenge

#22PushUpChallenge: Як політики піарятьс…

#22PushUpChallenge прийшов в Україну зі США, де з'явився минулого літа.

Назва флешмобу походить від дослідницької програми Департаменту США у справах ветеранів, яка була проведена у 2012 році. Як підрахували американські держслужбовці, у країні щодня 22 ветерани зводили рахунки з життям.

Наразі сумна статистика трохи пом'якшилась - кількість ветеранів-самогубців зменшилась до 20 на день, але і ця цифра приголомшує.

Тож американські чиновники вирішили боротися з проблемою нестандартними методами - віджиманнями.

За умовами флешмобу, учасник повинен віджиматися 22 дні по 22 рази, записати це на відео і викласти у мережу. А потім передати естафету іншому.

В Україні - країні, де йде війна, - флешмоб набув особливого розмаху.

Зокрема, політики радо скористалися можливістю попіаритися і похвалитися фізичною формою, а користувачі Інтернету - попліткувати над недосконалою технікою.

При цьому кожен вкладає у флешмоб власний смисл.

Так, нардеп з Народного фронту Вікторія Сюмар вважає челендж можливістю продемонструвати власну силу.

"Три роки тому ми не могли собі уявити, наскільки актуальною для нас буде цей флеш-моб на підтримку військових. Сьогодні - показуємо, що ми нація сильних людей", - написала політик у Facebook.

Відео переглянули 8 тис. разів, багато хто похвалив політика, втім, деякі зауважили, що техніка Сюмар надто далека від ідеальної.

Вже п'ятий день віджимається від підлоги нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий.

А так - "на знак солідарності з воїнами" віджимається спікер ВРУ Андрій Парубій. Його відео зацікавило 35 тис. людей.

Він передав естафету воїнам і ветеранам батальйону ім. генерала Кульчицького.

Голова РНБО Олександр Турчинов віджався 25 разів, причому - на кулаках, а саме відео зібрало 100 тис. переглядів.

Мер Києва Віталій Кличко вирішив віджиматися на кулаках прямо біля мерії.

"Мета акції – привернути увагу до проблем адаптації військовослужбовців у мирному житті. Я переконаний, що кожен українець повинен бути сильним і здоровим, щоб захистити себе, свою родину, свою країну", - підписав відео столичний голова.

Відео передивилося понад 279 тис. користувачів.

А от у нардепа Ганни Гопко техніка віджимань виявилась далеко не такою досконалою, хоча свої 15 тис. переглядів політик отримала.

Звичайно, більш видовищними віджимання виходять у військових, які приймають челлендж цілими підрозділами.

Ось так, наприклад, віджимається 17 ОТБр, хоча навряд чи всі хлопці раді можливості віджиматися на снігу.

А так віджимається 700 службовців Національної академії сухопутних військ.

У Мережі ще чимало вражаючих відео - з фронту, військових вишів, підрозділів Національної поліції.
Здебільшого, відгуки захоплені і підбадьорливі: мовляв, давайте, лише здорова нація може перемогти.

Але при цьому деякі задаються іншим питанням: як саме норматив з фізкультури допоможе українським бійцям? Адже це в Америці, де у армії немає жодних проблем з фінансуванням, а соціальні служби злагоджено працюють, можна погратися і з віджиманнями. В Україні ж варто було б вирішувати нагальні проблеми, а не створювати ілюзію, що віджимання - це допомога військовим.

"Спочатку взагалі нічого не розуміла - потім пішло супровід. Це ми, мовляв, на підтримку атошників і інших ветеранів і дембелів. Ага ... тупо думаєш. Нє, ну, ми ж не зовсім тупі. Ми розуміємо, чого там. Саме підтримка. Саме бійців, як же ми відразу не здогадалися. Як ця підтримка може допомогти бійцеві в окопі - поняття не маю. І ніхто, мабуть, не має. В першу чергу боєць. Але віджимаються. Грають м'язами. Деякі пукают. Однак працюють. Підтримують. чоловік сказав чоловік зробив. А якщо мужик не віджався, значить, взагалі не мужик. І обов'язково двадцять два рази. І бійцям на фронті від цього так славно, так добре. Так хочеться бійцеві, дізнавшись про ці віджимання, кричати ура, бігти в атаку, бити ворога", - зокрема, написала у соцмережі відомий волонтер Діана Макарова.

В коментарях здебільшого погоджуються: мовляв, флешмоб ніби і непоганий, за здоровий спосіб життя. Але в чому тут допомога бійцям, і справді незрозуміло. Але ж саме бійці наразі в центрі уваги, тож можливості зайвий раз попіаритися політики не хочуть.

І, звичайно, можна було б, зробити акцію більш актуальною, наприклад, перерахуваши гроші знайомим волонтерам після віджимань і закликавши наступників вчинити так само. Адже флешмоб придумали у США. А ми живемо в Україні. Але звертати увагу на подібні речі політики не бажають.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme