Фаворити довиборів: На Луганщині змагаються "Наш край" та Опоблок

Depo.ua вирішив розповісти про основних фаворитів на довиборах на семи округах, які пройдуть цієї неділі

Фаворити довиборів: На Луганщині змагают…

На окрузі №114 (Луганська область) головними претендентами на перемогу є "нашокраянин" Сергій Шахов, самовисуванець Валерій Мошенський та опоблоківець Борис Лебедєв.

Сергій Шахов, самовисуванець

Фаворити довиборів: На Луганщині змагаються БПП, "Наш край" та Опоблок - фото 2

Один з головних фаворитів перегонів на виборах.

Сергій Шахов народився 7 травня 1975 року в селищі Саяк Джезказганської області в Казахстані. Втім, у 1976 році сім'я переїхала на постійне місце проживання в місто Кадіївка. У 2011 році отримав диплом магістра Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.

Є засновником Стахановської міської громадської організації «Добродій», яка надає благодійну допомогу інтернатам, середнім загальноосвітнім школам і гімназіям, дошкільним навчальним закладам, лікарням, спортивним товариствам. На місцевих виборах 2006 року обраний депутатом Луганської обласної ради п'ятого скликання (закріплений округ м. Стаханов). З 8 грудня 2010 є членом виконавчого комітету Стахановської міської ради. У 2012 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець. Лідер і засновник громадської організації «Народна довіра».

З 2015 року – депутат Сєвєродонецької міської ради від партії «Наш край». Також обіймає посаду голови Луганського обласного осередку партії «Наш Край».

Борис Лебедєв, кандидат від «Опозиційного блоку»

Фаворити довиборів: На Луганщині змагаються БПП, "Наш край" та Опоблок - фото 3

Попри досить серйозні позиції «Опоблоку» на Луганщині у Лебедєва, якого вважають не дуже сильним кандидатом, не такі вже й великі шанси зачепитися за мандат.

Лебедєв народився 9 березня 1967 року в місті Краснодон Луганської області. У 1992 закінчив Луганський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво», ставши інженером-будівельником, після чого отримав там кваліфікацію організатора-економіста сільськогосподарських підприємств. У 2002  році закінчив Луганский державний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства» і здобув кваліфікацію інженера - механіка.

У 1992 році став головним інженером Новопсковської райспоживспілки. З 1993 по 1995 рік був директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Лада ЛТД». З 1995 по 2000 рік - голова КФХ «Лебедь».

У 2000 Лебедєв став головним інженером – інспектором по нагляду за станом сільськогосподарських машин і обладнання, начальник інспекції держтехнагляду Новопсковської райдержадміністрації. Вже у наступному році став заступником голови Новопсковської РДАї з питань будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку. З 2007 по 2014 рік Лебедєв був головою Новопсковської РДА. У грудні 2015 року після місцевих виборів він став головою Новопсковської районної ради.

Валерій Мошенський, самовисуванець

Великі фінансові ресурси Мошенського – ні для кого не секрет. Втім, є серйозні сумніви в тому, що йому вдасться перемогти у цьому надскладному окрузі.

Мошенський народився 1 червня 1957 року в смт. Ящикове Луганської області. У 1974 року навчався в Комунарському ГП ТУ № 81 Єнакієвського спецуправління № 116 тресту «Донбасстальконструкція». У 2004 році закінчив Академію праці і соціальних відносин Федерації профспілок України за спеціальністю «Маркетинг» (кваліфікація — економіст) та в 2005 році Національний авіаційний університет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (кваліфікація — інженер-будівельник.

Починав працювати монтажником з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій Єнакієвського спецуправління № 116. Втім, з 1975 року працює в Києві – спочатку електрозварником СБМУ-28 тресту «Київміськбуд-6». З 1987 по 1988 рік був формувальником формувального цеху № 1 на заводі залізобетонних виробів Головкиївміськбуду. З 1989 по 1995 рік – голова кооперативу «Прогрес». З 1995 по 1998 рік Мошенський був директором ТОВ «Планета-М» після чого з 1998 по 2002 рік – директором ПП «Планета-Л».

З 2003 року Мошенський був головним менеджером з питань комерційної діяльності та управління ЗАТ «ПЛАНЕТА-БУД». У 2008 році він став головою наглядової ради ЗАТ «ПЛАНЕТА-БУД», і в Києві запам’ятався будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту, в результаті якого один з найбільших кранів світу «Захарій», що названо на честь батька Мошенського, впав в Дніпро.

Мошенський був членом Народної Партії, головою Київської міської партійної організації Народної Партії, членом Політради Народної Партії. З 2008 року був депутатом Київської міської ради та головою депутатської фракції «Народна Партія». На парламентських виборах 2012 р. був обраний народним депутатом України по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 108, набравши 35,19% голосів виборців.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme