Хмельницькі велогонщиці здобули "срібло" на Чемпіонаті України

У Білій Церкві відбувся Чемпіонат України з велоспорту у багатоденній гонці серед юніорів

Хмельницькі велогонщиці здобули "срібло"…

Хмельницькі велосипедистки стали другими у командній гонці на юніорському Чемпіонаті Ураїни, повідомляє Depo.Хмельницький за інформаціє прес-служби облдержадміністрації.

У перший день змагань хмельницькі спортсменки на 15-кілометровій дистанції стали третіми. Наступного дня в заїзді на 80 кілометрів дівчата також показали третій результат. Проте вже на 50-кілометровій гірській гонці подільські юніорки змогли посісти друге місце, а на 20 кілометрах за несприятливої погоди знову були другими.

Відтак, у загальному заліку командної гонки хмельницькі велогонщині у складі: сестер Вікторії та Ірини Лазурків, Анастасії Калашник, Вікторії Ярошенко та Еліни Гусельникової, здобули срібні нагороди.

В особистому заліку четверте місце посіла Еліна Гусельникова, сьоме - Вікторія Ярошенко, а Анастасія Ярошенко була десятою.

Крім дівчат, у змаганнях ще брали участь 5 юніорів-хлопців з Хмельницького.

Наразі дівчата і хлопці змагаються у Львові на чемпіонаті України з треку.