Хмельничанин став найшвидшим бігуном на "Динаміаді-2017"

У Харкові відбувся загальнонаціональний чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з кросу

Хмельничанин став найшвидшим бігуном на…

Хмельничанин Олег Каяфа під час всеукраїнської "Динаміади-2017" виборов золоту нагороду в забігу на кілометрову дистанцію з результатом 2 хвилини 40 секунд, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією ФСТ "Динамо".

Інші легкоатлети, які захищали честь Хмельниччини під час загальноукраїнських змагань у Харкові, завершили виступи з наступними результатами: Голуб Маргарита на дистанції 1 км з результатом 3 хвилини 40 секунд стала 12; Волошин Віталій на дистанції 3 км з результатом 9 хвилин 33 секунди став 9; Швець Віталій на дистанції 5 км з результатом 17 хвилин 55 секунд став 15.

В командному заліку серед областей третьої групи хмельницька команда здобула 2 місце.

Нагадаємо, подільські важкоатлети здобули золото та срібло на Чемпіонаті Європи.