Збірна України пробилася на Євро-2018 з футзалу

У заключному матчі кваліфікації Євро-2018 Україна обіграла збірну Хорватії (2:1) і здобула пряму путівку на чемпіонат Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор.

В матчі, в якому суперника українців влаштовувала навіть нічия, українська команда пропустила першою - на 12-й хвилині відзначився гравець хорватів Франко Єловчич. Втім, гравці української збірної знайшли у собі сили відігратися ще до перерви зусиллями Миколи Білоцерковця, а за три хвилини до завершення матчу - забити переможний м'яч, який записав на свій рахунок Володимир Разуванов.

Хорватія - Україна - 1:2

Голи: Єловчіч, 12 - Білоцерковець, 14, Разуванов, 37

Україна: Іваняк - Журба, Мик.Грицина, Шотурма, Білоцерковець - Разуванов, Чепорнюк, Мих.Грицина, Коваль - Б.Новак, Педяш, Зварич, Корсун - Ципун

Хорватія: Юкіч - Єловчіч, Маринович, Т.Новак, Сутон - Матошевіч, Грчіч, Грбеша, Бабич - Постружін, Канюх, Хорват, Єловчіч - Младіна

Попередження: Єловчіч, Маринович - Шотурма, Разуванов, Мик.Грицина