Бердянські боксери завоювали чотири золота на Всеукраїнському турнірі

Всеукраїнський юнацький турнір з боксу відбувся в смт Маньківка Черкаської області у перші дні квітня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Більше двохсот спортсменів від 10 до 13 років з дев'яти областей України, а так само команда з республіки Молдова взяли участь у турнірі "Кубок ВО" Черкащани ". Змагання за участю юних боксерів проходило з 31 березня по 2 квітня в смт. Маньківка.

У числі учасників турніру були і бердянські боксери з ДЮСШ і КБ "Бердянськ" у складі чотирьох спортсменів. Незважаючи на свій нечисленний склад вихованці Ігоря і Артема Сидоренко виступили гідно і показали стовідсотковий результат. Підсумок виступів нашої команди - чотири перших місця.

Представник клубу боксу "Бердянськ" Дмитро Міщенко став першим у ваговій категорії спортсменів до 43 кг. Переможцями турнір так само стали і вихованці ДЮСШ Олександр Бєляєв (категорія 37 кг), Валерій Малахов (категорія 48 кг) та Савелій Супрунець (категорія 54кг).

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Бердянськ з'їхалися боксери на Всеукраїнський турнір.