Український "ZTR" програв у фіналі Балтійської ліги

Український "ZTR" не зміг виграти Балтійську лігу, програвши у фіналі турніру фінському "Коксу" (18:20)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Брак досвіду завадив запорізькому клубу відсвяткувати перемогу в фінальному матчі Балтійської ліги: український клуб в дебютному для себе сезоні зупинився за крок від тріумфу в турнірі.

У вирішальному матчі "ZTR", рівно як і його суперник, обрав захисну тактику, роблячи ставку на надійну гру в обороні.

Як наслідок, перший тайм матчу "ZTR" - "Кокс" завершився з рахунком 10:10.

Продовжили команди йти м'яч в м'яч і після перерви, проте в середині другого тайму українці провели "суху" 5-хвилинку, яка і стала визначальною в матчі.

"Кокс" зловив свою хвилю, отримавши перевагу в одну атаку, і просто грамотно доводив матч до кінця.

Тому навіть коли фіни залишилися в меншості за рахунку 17:16 за сім хвилин до кінця матчу, вони не почали панікувати.

У свою чергу "ZTR" отримавши чисельну більшість, зняв воротаря, але не забив - а миттєво пропустив у порожні ворота.

По суті, гра була закінчена в цей момент.

Надалі українці вже не мали шансів, щоб відігратися.

У підсумку, 20:18 У користь "Кокса". Фіни зуміли вдруге поспіль виграти Балтійську лігу, а ZTR обмежився другим місцем.