Харківські бадмінтоністи стали кращими в Україні

Харків'яни перемогли на чемпіонаті України з бадмінтону

Харківські бадмінтоністи стали кращими в…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, з 30 березня по 2 квітня в Харківській школі вищої спортивної майстерності відбулися фінальні матчі Суперліги клубного чемпіонату України з бадмінтону, "золото" та "бронзу" якого здобули господарі змагань.

Участь в чемпіонаті взяли сім команд з п'яти областей України. Команда "Харківська область-1" стала володарем золотих медалей.

Харків'яни здобули перемогу в усіх шести матчах.

Набравши в підсумку максимальні шість очок, команда "Харківська область-1" посіла на чемпіонаті перше місце. Другими стали бадмінтоністи з команди "Дніпропетровська область-1", а замкнула трійку призерів команда "Харківська область-2".

Як повідомляв Depo.Харків, харківські фігуристи увійшли до двадцятки кращих спортсменів світу.