Харківські борці стали одними з кращих в Європі

Харківські дзюдоїсти успішно стартували на Кубку Європи

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, 25 та 26 березня в Греції відбувся перший у цьому сезоні етап Кубка Європи серед юніорів U21 з дзюдо, на якому харківські борці вибороли золоту та срібну медалі.

За відомостями ОДА,участь у змаганнях взяли 238 спортсменів з 24 країн світу, а за їх підсумками збірна України здобула 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову нагороду. Дві медалі були на рахунку харківських дзюдоїстів.

Сергій Кривчач став переможцем цього етапу Кубка Європи в ваговій категорії до 81 кг.

Владислав Березка завоював срібну медаль у ваговій категорії понад 100 кг, поступившись у фіналі греку Дімітрасу Цоумітасу.

Наступний етап Кубка відбудеться 8 та 9 квітня в Італії.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени стали чемпіонами з китайських бойових мистецтв.