Мелітопольський гирьовик встановив новий рекорд України

Чемпіонаті України з гирьового спорту відбувався в Кременці (Тернопільська область) з 10 по 12 березня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Наше місто".

Змагання відбувалися у поштовху довгим циклом серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 15 областей України.

У складі збірної Запорізької області успішно виступили студенти Таврійського державного агротехнологічного університету.

Заслужений тренер України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Сергій Кубрак на чемпіонаті встановив новий рекорд України: підняв 2 гирі вагою 24 кг 75 разів за 10 хвилин. Це дозволило Сергію у ваговій категорії 75 кг (вікова група - 50-54 роки) завоювати перше місце.

Студент 12 САІ групи Олександр Царан посів друге місце у ваговій категорії 60 кг. А студент 12 МБАІ групи Павло Маранді посів третє місце у ваговій категорії 90+ кг.

У загальному заліку збірна Запорізької області посіла третє місце, поступившись Тернопільській і Чернівецькій областям.