Хмельницькі прикордонники виграли Чемпіонат з рукопашного бою

У турнірі взяли участь більше 100 спортсменів-прикордонників з усієї України

Хмельницькі прикордонники виграли Чемпіо…

У НАДПСУ завершився чемпіонат Державної прикордонної служби України з рукопашного бою, повідомляє Depo.Хмельницький.

За статус найкращих у чемпіонаті змагались 25 команд прикордонників з різних областей. Понад 100 спортсменів виборювали першість в особистому та командному заліку.

Змагання проходили, як класичне двоборство, та складалися з двох турів: перший – демонстрація техніки бою зі зброєю та без зброї, другий – поєдинки в "дозованому" контакті із застосуванням ударів руками та ногами, кидків, больових і задушливих прийомів.

За результатами спортивного чемпіонату в особистій першості у 6 з 7 вагових категоріях абсолютними чемпіонами стали спортсмени академії.

У командному заліку серед команд груп "А" команда академії виборола І місце. Серед команд груп "Б" і "В" переможцями відповідно стали: команди Луцького та Донецького прикордонних загонів.

У номінації "За кращу техніку" нагороду отримав курсант НАДПСУ, майстр спорту України міжнародного класу з універсального бою, сержант Андрій Кузьма.