"Ювелір" Малиновський, "чорний-2017" Коноплянки та інші пригоди українців в Європі

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
"Ювелір" Малиновський, "чорний-2017" Кон…

Німеччина

Євген Коноплянка нарешті потрапив до заявки "Шальке" на матч і навіть провів на полі 6 хвилин. Без його особливої допомоги гельзенкірхенці здолали "Аугсбург" 3:0.

Інші українці в Німеччині: Владлен Юрченко не потрапив в заявку "Байєра", а Артем Федецький (українець вийшлов на поле на 64-ій хвилині) допоміг втримати перемогу "Дармштадту" в поєдинку з "Майнцом" (2:1) Ігор Березовський з лави спостерігав за переможним матчем.

Бельгія

Знову не можемо не відзначити Руслана Малиновського з "Генка". Його команда перемогла "Вестерло" (4:0), а сам українець відзначився результативною передачею і голом-красенем.

З рахунком 2:2 "Сент-Трюйден" Романа Безуса зіграв з "Брюгге". Наш футболіст весь матч провів на лаві.

Як і Сергій Болбат з "Локерена" (його команда зіграла 0:0 з "Шарлеруа").

Андрій Тотовицький просидів всю гру в запасі, а його "Кортрейк" програв вдома "Мюскрону" (0:2).

А от Валерій Лучкевич зі "Стандарда" нарешті знову з'явився на полі. Українець допоміг своїй команді втримати нічию 2:2 з "Остенде".

Іспанія

Денис Бойко просидів всю гру в запасі, а його "Малага" поступилася "Алавесу" – 1:2.

Поступилася і "Гранада", а український нападник Артем Кравець вийшов на поле на 57-ій хвилині програного матчу з "Атлетіко" (0:1).

Греція

Найгірше вихідні склалися для українського півзахисника "ПАОКа" Євгена Шахова. 90 проведених хвилин закінчилися розгромом від "АЕКа" 0:3.

Віталій Приндета і його "Платаніас" перемогли "Верію" – 1:0. Українець не потрапив в заявку.

Нідерланди

"ПСВ" Олександра Зінченка на виїзді легко переміг "Гоу Ехед Іглз" - 3:1. Втім, сам українець спостерігав за поєдинком з лави.

Туреччина

Євген Селезньов і його "Карабюкспор" перемогли "Аданаспор" 2:0. Селезньов провів 86 хвилин матчу, після чого був замінений. В матчі він записав в актив асист і взагалі влаштував справжню феєрію.

Інші два українці "Карабюкспора" – Андрій Блізніченко та Олександр Рибка не потрапили до заявки на гру.

Не дуже гарні новини і від Олександра Караваєва з "Фенербахче" – українця знову навіть не заявили на матч, який "Фенер" виграв 3:2 у "Аланьяспора".

Польща

Знову чудовий результат показав "Лєх" – команда виграла 4:1 у "Арки" з Гдині і вийшли на друге місце в турнірці. Українець Володимир Костевич записав у актив повний матч.

Росія

Нападник "Тосно" Артем Мілевський зробив асист в матчі 26-го туру ФНЛ проти "Тюмені" (2:2).