На стінах тунелю стадіону "Ювентуса" з'явилося слово "злодії"

На стінах тунелю на стадіоні "Ювентуса" після матчу 28-го туру італійської Серії А між туринської командою і "Міланом" (2:1) невідомий написав слово "злодії"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Мілан" в кінцівці гри залишився вдесятьох - на третій компенсованій до другого тайму хвилині другу жовту картку отримав Хосе Ернесто Соса. А потім в ворота гостей був призначений пенальті за гру рукою з боку Маттіа Маттіа Де Шильйо. 11-метровий на сьомий компенсованій хвилині реалізував Пауло Диба і приніс Туріну перемогу.

Як повідомляє Gazzetta dello Sport, метою напису було звернути увагу громадськості на чемпіонські титули "Ювентуса" в сезонах 2004-2005 і 2005-2006 років, які згодом були анульовані через корупційний скандал.

Видання висловило припущення, що залишити напис міг хтось із футболістів "Мілана". Раніше стало відомо, що гравці "Мілана" влаштували погром в гостьовій роздягальні стадіону.