Харків'янка виграла етап Кубка України зі скелелазіння

Харківська спортсменка Маргарита Захарова здобула золоту медаль у дисципліні "боулдеринг"

Харків'янка виграла етап Кубка Укра…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, участь у змаганнях, які пройшли у Кам'янець-Подільскому Хмельницької області, взяли 75 спортсменів з 12 регіонів України.

Кращою серед жінок стала харківська спортсменка Маргарита Захарова. Друге місце посіла Наталя Василенко зі Львівської області, а "бронзу" здобула киянка Анастасія Чертова.

Маргарита Захарова стала також переможцем першого етапу Кубка України, який на початку лютого відбувся у Вінниці.

У чоловічих змаганнях другого етапу харківським скелелазам вибороти медалі не вдалося, а найкращий результат серед харків'ян показав Анатолій Оченаш, який посів п'яте місце. Переможцем цього етапу став киянин Сергій Топішко.

Наступний етап Кубку України з боулдерингу відбудеться 2 та 3 вересня в Житомирі.