Львів'янка Тетяна Клімченко – переможниця етапу Кубку Світу з велоспорту

У Лос-Анджелесі завершився четвертий підсумковий етап Кубку світу з трекових велоперегонів

У місті Лос-Анджелесі (США) завершився четвертий підсумковий етап Кубку світу з трекових велоперегонів. Яскраву перемогу в гонці "скретч" (гонка на дистанції 10 км) серед жінок на американському треку здобула вихованка львівської школи велосипедного спорту, член національної збірної команди України Тетяна Клімченко. Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

У командній гонці переслідування серед жінок на дистанції 4 км Тетяна Клімченко разом з подругами по збірній України посіла 8 місце. У "медісоні" (парна гонка на дистанції 30 км) львів'янин Роман Гладиш разом з Тарасом Шевчуком з Тернополя також фінішували восьмими.

У загальному підсумковому заліку за результатами усіх чотирьох етапів Кубка світу з велосипедного спорту (трек) Тетяна Клімченко – на другій позиції.