Вперше за всю історію карате Миколаїв завоював золото на Чемпіонаті Европи

Миколаївський спортсмен переміг росіянина та здобув бажану перемогу

Вперше за всю історію карате Миколаїв за…

Вперше за всю історію карате миколаївському спортсмену пощатило здобути золото на 44 Чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді в м. Софія (Болгарія). Про це йдеться у "Фейсбуці" на сторінці Миколаївської федерації карате, повідомляє Depo.Миколаїв.

У чемпіонаті брали участь 1147 спортсменів з 50 країн Європейського континенту. Жовто-блакитні кольори захищали 35 найсильніших українських спортсменів. За Миколаїв боролися три спортсмени Артем Середа, Дмитро Костюков і Віктор Ксенжик.

Віктору Ксенжіку вдалося вдало провести стартовий поєдинок з італійцем Крістіаном Ферарі, бронзовим торішнім призером Європи 0-4. Але на цьому удача відвернулася від миколаївця, мінімальна поразка від косовара Бенджаміна Шабані, а потім програш останнього швейцарцю Колю Кабаш залишило миколаївця без шансів на цьому турнірі.

Підсумком виступу миколаївців стало сьоме місце Дмитра Костюкова та золото Артема Середи.

Середа у фіналі зустрівся з російським спортсменом Юріком Оганесяном. За дев'ять секунд до кінця поєдинку миколаївцю усміхнулася удача. З рахунком 1-2 він переміг суперника.