Харківські спортсмени стали переможцями чемпіонату в Туреччині

Харків'яни вибороли медалі міжнародного турніру з тхеквондо

Харківські спортсмени стали переможцями…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні зі справ молоді та спорту Харківської ОДА, з 11 по 14 лютого в турецькому місті Белек відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ "Turkish Open", на якому спортсмени Харківської області завоювали п'ять нагород, в тому числі дві золоті.

За відомостями ОДА, у змаганнях взяли участь близько 1, 5 тисяч спортсменів з 38 країн світу, які боролися за медалі в трьох вікових категоріях – кадети, юніори та дорослі. Успішно виступили українські тхеквондисти, завоювавши 3 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород. Більш ніж половина з них – заслуга спортсменів Харківщини, на рахунку яких були 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі.

У змаганнях серед кадетів у ваговій категорії до 61 кг переможцем турніру став Євген Кучеренко.

У ваговій категорії до 52 кг серед юніорок "золото" турніру завоювала харків'янка Євгенія Жила.

У ваговій категорії до 59 кг серед юніорів "срібло" завоював харків'янин Олександр Дзюба.

Бронзовими призерами "Turkish Open - 2017" стали Ілля Орел (кадети, вагова категорія до 57кг) та Василь Котяш (юніори, вагова категорія до 51кг).