Харківські борці стали призерами чемпіонату в Білорусі

Харківські самбісти стали призерами турніру зі спортивного та бойового самбо

Харківські борці стали призерами чемпіон…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні зі справ молоді та спорту Харківської ОДА, Міжнародний турнір зі спортивного та бойового самбо відбувся 10 та 11 лютого в Мінську.

За відомостями ОДА, в змаганнях взяли участь 280 самбістів з 12 країн світу. Успішно виступила на ньому збірна України, здобувши 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі. Двічі на п'єдестал пошани підіймалися і харківські борці.

Срібною призеркою в спортивному самбо серед жінок у ваговій категорії до 60кг стала Анастасія Шевченко. У фінальному бої харків'янка поступилась росіянці Анастасії Шинкаренко.

В розділі "бойове самбо" у ваговій категорії до 68 кг друге місце посів Бачукі Багішвілі.