МФК "Миколаїв" у контрольному матчі "в суху" обіграв "Балкани"

Миколаївцям удача посміхнулася вже в компенсований час: після чергової комбінації влучного удару завдав Сантрапинських

МФК "Миколаїв" у контрольному матчі "в с…

МФК "Миколаїв" продовжує підготовку до відновлення першості Першої ліги України з футболу. 11 лютого "корабели" зіграли черговий контрольний матч. Суперником підопічних Руслана Забранський став клуб Другої ліги –"Балкани" (Зоря). Про це йдеться на сайті миколаївських футболістів, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зі стартовим свистком номінальні господарі поля заволоділи ініціативою. Активно діяли фланги, непогано атаки підтримували і флангові захисники, тому не дивно, що швидкий гол не змусив себе довго чекати. Віктор Берко зробив довгу передачу в боротьбу, яку виграв Моріс Пакоме. Івуарієць, закривши м'яч корпусом, відкинув його на Валерія Рогозинського. Кращий футболіст Миколаївської області минулого року віддав своєчасну передачу на Дмитра Кошелюка, який виклав м'яч "на блюдечку" Сергію Алексанову. Потенційний новачок миколаївців був точний – 1:0.

Надалі гра залишалася під контролем миколаївського клубу. Відмінний момент був у Андрія Ковальова: його щільний удар з-за меж штрафного витягнув голкіпер "Балкан". Що ж стосується суперників, то всі їх можливості забити обмежилися парою-трійкою ударів у площину воріт Чумака: кіпер миколаївців без проблем відвів загрозу від власних воріт.

У перерві Руслан Забранський зробив одну заміну – Дмитро Назаренко поступився місцем на полі Юрію Булычеву. Буквально на перших же хвилинах другого тайму свій шанс втратил Моріс. Нападник опинився на чудовій позиції перед воротами, але слизький газон не дав форварду МФК "Миколаїв" реалізувати свій шанс.

Поступово тренерський штаб МФК "Миколаїв" почав випускати на поле свіжих футболістів. З'явилися Вадим Шаврін, Ваге Саркісян, Віталій Момот, Майборода Олексій та Євген Сантрапинських.

Свій єдиний вірний момент гості реалізувати не змогли – небезпеку ліквідував Буличов. А ось миколаївцям удача посміхнулася вже в компенсований час: після чергової комбінації влучного удару завдав Євген Сантрапинських. 2:0 – МФК "Миколаїв" впевнено перемагає "Балкани".

Свій наступний матч МФК "Миколаїв" проведе 14 лютого. Суперником миколаївців стане "Перлина" (Одеса). Час і місце проведення зустрічі стануть відомі пізніше.