Запорізький "Металург" програв юніорам кропивницької "Зірки"

Запорізькі металурги програли черговий спаринг у рамках підготовки до поновлення сезону

Повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу запорізького клубу.

ФК "Металург" зіграв у Кропивницькому з місцевою "Зіркою" U-19 вчора, 10 лютого. Таким чином наші футболісти готуються до поновлення чемпіонату України серед команд Другої ліги.

У першому таймі спаринг-поєдинку забити жодному з суперників не вдалося, хоч і певною перевагою на полі володіли металургівці. А ось у другому лік голам було відкрито – на 57-й хвилині пенальті реалізував Бережний, вивівши запоріжців вперед 1:0. Та закріпити переможний рахунок "Металургу" не вдалося. Молоді футболісти "Зірки" не тільки зрівнялись, а й змогли вийти вперед. Тож у підсумку металурги мають чергову поразку – 1:2.

Далі ФК "Металург" відправиться на Київщину, де гратиме у турнірі імені Сергія Закарлюки. Тут наші футболісти поміряються силами з київським "Арсеналом", івано-франківським "Тепловиком-Прикарпаття" та юніорською командою донецького "Шахтаря".