БК "Запоріжжя-ЗОГ" втратив перемогу на останніх секундах гри

Запорізькі баскетболісти програли перший матч під керівництвом нового наставника

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на офіційний сайт запорізького клубу.

Запорізький матч з київським "Будівельником" в рамках баскетбольної Суперліги був дебютним для Валерія Плеханова у якості тренера БК "Запоріжжя-ЗОГ", тож команда намагалася не розчарувати нового керманича. У стартовій чверті запоріжці вийшли вперед, наприкінці навіть досягши десятиочкового відриву від суперника. У тому ж темпі продовжили і в наступному відрізку. На велику перерву запоріжці пішли у піднесеному настрою і з солідною перевагою на табло – 50:39.

Настрій вболівальникам і новому очільнику господарі майданчику зіпсували у третій десятихвилинці. Будівельники скоротили відставання до чотирьох пунктів, тож на заключну чверть рахунок становив 63:59 на користь нашої команди. За дві хвилини до фінальної сирени кияни відновили рівновагу, натомість запоріжці чотири рази безрезультатно виходили в атаку. Надії на овертайм нашу команду позбавив Генрі Дугат - двома влучними штрафними кидками за три секунди до кінця поєдинку. Запоріжці програли 75:77.

Тепер команда Плеханова готується до матчу з "Черкаськими мавпами", що відбудеться 12 лютого.