Мелітопольські флорболісти програли у Східно-Європейській лізі

Мелітопольська "Скала" повернулася з Мінську, де зіграла другий тур міжнародних стартів

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сторінку клубу у сомережах.

У Східно-Європейській флорбольній лізі у Мінську змагаються команди Білорусі, Росії та України. ФК "Скала" – єдиний представник нашої країни на цих стартах. У дебютному турі хлопці стали першими. А ось у другому не вдалося повторити переможний результат.

У стартовому матчі скалісти зустрічалися зі збірною Мінська. Матч видався дуже нервовим, а його доля вирішилась на останніх секундах – 4:3 виграла наша команда. Перемога принесла мелітопольцям путівку до фіналу. На цій стадії "Скалі" протистояла московська "Кольчуга". Перші два періоди наші флорболісти не могли перервати лінію оборони суперника – програли 0:3, 0:6 відповідно. У наступному, хоч і зуміли двічі вразити ворота суперника, програли з розгромним рахунком – 2:15. Ця поразка стала найбільшою в історії команди.

Разом з чоловічою "Скалою" до Мінська поїхала і жіноча команда. Там дівчата зіграли два товариських поєдинки – обидва з московською "Кольчугою" і обидва програли. Перший з рахунком 0:3, у другому поступилися – 0:5.