Бердянські баскетболістки виграли перший етап національної першості

У Бердянську завершився заключний етап першого туру всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Бердянські баскетболістки виграли перший…

Повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Команда ДЮСШ Бердянська приймала вдома заключний тур першого етапу ВЮБЛ серед дівчат 2004 року народження, де змагалася з командами запорізької ОДЮСШ, Дніпра та Полтавщини. До цього бердянські дівчата лідирували у своїй групі, не здали позицій і на фінальній стадії туру. У першому поєдинку бердянки обіграли запоріжанок – 72:43. А ось команді Полтавщини поступилися 46:51. Та вже у наступному матчі проти дівчат з Дніпра відпрацювали на повну – виграли 71:29. Таким чином команда курортного містечка крокує у наступний тур з першого місця і продовжує боротьбу за медалі національної першості.

На другому етапі змагань наші дівчата гратимуть в групі "1" разом із командами "Полтавщина", рівненської ОСДЮСШОР, "БАСКЕТ-БАР" з Бару, київською ДЮСШ-3 та житомирською "Юністю". Колективи змагатимуться за коловою системою в два тури. Кращі команди отримають путівку до "Фіналу чотирьох", де і визначаться медалісти. Торік ДЮСШ Бердянська стала п'ятою.