Харків'яни стали призерами чемпіонату України з бадмінтону

Харківські бадмінтоністи вибороли 9 нагород юніорського чемпіонату України

Харків'яни стали призерами чемпіона…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні зі справ молоді та спорту Харківської ОДА, з 25 по 28 січня в місті Дніпро проходив чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 60 спортсменів 1998 року народження з Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської та Харківської області.

Харківщину представили 17 спортсменів, які здобули 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Дві золоті медалі здобула харківська спортсменка Марина Ільїнська. Срібло дісталося Валерії Рудаковій.

Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Олександр Шмундяк у змаганнях змішаної парної категорії.

Також Олександр Шмундяк завоював срібну медаль в одиночній категорії та завоював бронзову медаль у парній категорії разом з харків'янином Владиславом Стериним.

Ще одну бронзову медаль здобув харків'янин Іван Мединський, який посів третє місце в одиночній категорії.